“Wszystko, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat.

Mądrość nie znajdowała się na szczycie wiedzy zdobytej w szkole średniej ale w piaskownicach”

Robert Fulghum

Zajęcia Drukuj

Bogata oferta zajęć powoduje, iż każde dziecko odkrywa swoje talenty i rozbudza pasje. Pakiet zajęć w naszym przedszkolu :

• zajęcia językowe – język angielski ( 2 razy w tygodniu)
  • rytmika
  • religia
  • zajęcia logopedyczne
  • gimnastyka
  • taniec towarzyski i nowoczesny
  • zajęcia teatralne i pantomima
  • klub małego odkrywcy
  • zajęcia plastyczne

Od września 2012 r. możemy zaproponować nowości:

• zajęcia florystyczne
  • gimnastyka z elementami sztuki cyrkowej
  • dogoterapia

Zajęcia programowe z wychowania przedszkolnego wzbogacone są o uczestnictwo w różnych festiwalach piosenki  i  konkursach ( np. konkursy plastyczne- na najpiękniejszą palmę wielkanocną, szopkę itp.) .

Przynajmniej dwa razy w miesiącu odwiedzają nasze przedszkole Agencje Artystyczne ze spektaklami (teatrzyki, pantomima, koncert).

Organizujemy również spotkania z ciekawymi ludźmi, imprezy okolicznościowe i integracyjne : Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka, Dzień Misia Pluszowego, Jesienne spotkania, Mikołajki, Bal Karnawałowy, Jasełka…