Nie zmuszajmy dzieci

aby samo wiedzieć

chciało !!!

Kadra Drukuj

„ W dzieciństwie  niewiele zależy od nas samych,
wiele zaś od tych, którzy  są  z nami.”
B. Rocławski

Naszą kadrę tworzą  wyłącznie absolwentki wyższych uczelni  pedagogicznych, posiadające odpowiednie uprawniania oraz wiedzę niezbędną do pracy z dziećmi, a przede wszystkim  bardzo miłe, pogodne i kreatywne osoby. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby.

Dodatkowym atutem naszego przedszkola jest to, że część naszego personelu  posiada już wieloletnie doświadczenie , są to osoby pracujące z nami od ponad 10 lat , znane i lubiane w naszej miejscowości.

Pracują z nami również osoby młode wnoszące mnóstwo pomysłów, energii i zaangażowania.

Wszystkie nasze nauczycielki są profesjonalistkami, mają dużą wiedzę  w zakresie edukacji przedszkolnej, uczestniczą w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach, aby ciągle dokształcać się  i zdobywać nowe doświadczenia.

Dbamy o to, by wszystkie dzieci jak najlepiej zniosły rozłąkę z rodzicami i dobrze czuły się w nowym dla nich miejscu.

Dokładamy wszelkich starań, by pomóc maluchom poznać otaczający świat, wspomagać ich rozwój psychiczny i fizyczny oraz otaczać je opieką by czuły się bezpiecznie.